Haber

AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Sonay’dan esnaf ziyareti

İstanbul 1. Bölge 18’inci olağan milletvekili adayı 19 yaşındaki milli sporcu Umut Arman Sonay, Sultanbeyli’de esnafı ziyaret etti. Sonay, “Elimizden geldiğince çok kişiye ulaşmaya çalışıyoruz ve kendilerine Cumhurbaşkanımızın selamlarını iletiyoruz.”

AK Parti’nin genç adaylarından 19 yaşındaki yüzücü ve su topu oyuncusu, milli sporcu Umut Arman Sonay, seçim kampanyası için Sultanbeyli’de sahaya çıktı. Sultanbeyli’de esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek Ramazan Bayramı’nı kutlayan Sonay, meydandaki siyasi parti stantlarını da ziyaret etti. Sonay, daha sonra AK Parti ilçe teşkilatı üyeleriyle birlikte Sultan Korusu’na giderek burada vakit geçirip piknik yapan vatandaşlara çiçek dağıttı.

“BİZİ EN ÇOK DESTEKLEYEN KİŞİ BAŞBAKANIMIZDIR”

Açıklama yapan Umut Arman Sonay, “Seçim çalışmaları çok iyi gidiyor. Ulaşabildiğimiz kadar kişiye ulaşmaya çalışıyoruz, kendilerine Cumhurbaşkanımızın selamlarını iletiyoruz. İnşallah herkesin desteğini alır ve çalışmalarımıza devam ederiz.” en iyi şekilde çalışın.”

AK Parti’nin genç milletvekili adayları sıralamasına ilişkin de konuşan Sonay, “Partiler içinde bunu en çok AK Parti yaptı. Bize en çok destek veren de Cumhurbaşkanımızdır. Bize böyle bir imkanı veren de Cumhurbaşkanımızdır. ; “Bize yaptığı diğer yatırımları yapmasaydı bunların hiçbirini hayal bile edemezdik. İnşallah en güzel şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

kale-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu